Port Macquarie Cycle Club Presidents

Founded by Graham Seers in 1988.

NamePeriod
Fred Goggins **1988 – 1990
Geoff Carpenter **1990 - 1992
Murray Sallaway1992 – 1995
Warwick Wickham1995 – 2003
David Morton2003 – 2007
David Leigh2007 – 2010
Kevin FletcherFeb 2010 – July 2015
Greg LinsdellJuly 2015 – June 2017
Trevor DicksonSept 2017 – Feb 2018
Joan HawesMar 2018 – Nov 2019
Bree McDonaldNov 2019 –

**   –  President of the foundation club, The Port Macquarie Tri / Cycle Club

PMCC Presidents 1988-2020 – click on this link to  print / download